Győzelem Bánhorváti ellen

A Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei első osztály 4. fordulójában ismét hazai környezetben léphetett pályára az Ózd-Sajóvölgye alakulata. Már a mérkőzés előtt kiadós eső zúdult a pályára, a kezdő sípszóra mégis szép számú publikum gyűlt össze az Ózdi Városi Stadionban. A hazai csapat szinte végig dominálta a találkozót, számos szép támadás végén csak az utolsó passz nem sikerült. A 38. percben aztán már ebben sem volt hiba, Pataki Roland kapott jó labdát a tizenhatoson belül, egy kis igazítás után kapura fordult és higgadtan helyezett a hálóba. (1-0)
A következő találat a találkozó 68. percében esett, ekkor Horváth Sándor iramodott meg több vendég védőt lerázva a kapu felé, kapuralövését blokkolták, ám a lepattanóra Bene Attila érkezett nagyszerűen és találatával megduplázta az előnyt. A helyzeteket és a mérkőzés összképét tekintve megérdemelten tartotta otthon a három pontot az Ózd-Sajóvölgye alakulata.

Ózd-Sajóvölgye – Bánhorváti: 2-0 (1-0)

Gólszerzők: Pataki (38’), Bene (68’)

Ózd-SVF: Kosztyu – Szemere, Takács, Bene (Fercsák (81’)), Stefán,