Emberhátrányban sikerült megnyerni a mérkőzést!

ÓZD-SAJÓVÖLGYE - SZIRMABESENYŐI SK 3 - 1 (1 : 1)

Gólszerzők: Fercsák (13'), Szlifka (52'), Bene (63'), ill. Bak (41')

Ózd-Sajóvölgye: Elek I., Szemere N., Takács T. (Pogonyi D.), Bene A., Pataki R., Horváth S. (Szlifka C.), Havasi Á., Magyar M., Filkóházi D., Fercsák R. (Kapott G.), Zimányi Á.
Játékosedző: Bene Attila

Szirmabesenyői SK: Stumpf D., Bári S. (Simon S.), Leskó M. (Tóth M.), Raduly Z., Lukács A., Bak B. (Konczvald I.), Balázs Á., Nyíri I., Nagy G., Jobbik M., Juhász T.
Vezetőedző: Konczvald István

Bene Attila játékosedző: – Hazai pályán hatvan percet játszottunk emberhátrányban. Sajnos mindent el kellett viselnünk, azt is, hogy a hátunkon fát vágnak. Alázattal futballoztunk, büszke vagyok a csapat teljesítményére. Jobbulást kívánunk a súlyos sérülést elszenvedett Takács Tamásnak.

Konczvald István: – Nem a 3–1 zavar, mert azt Ózdtól idegenben ki lehet kapni, de amilyen kabaré gólokat kaptunk, az számomra értékelhetetlen. Kijöttünk a második félidőre döntetlennel emberelőnyben és sikerült kikapnunk. Ebben javulnunk kell, hiszen ezek koncentrációs problémák. Az Ózdnak és Putnoknak kívánom, hogy elérjék céljaikat.