Egyesületünk két fronton is érdekelt volt a B-A-Z vármegyei díjátadón

A diósgyőri stadion VIP-termében az elmúlt évek legjobb díjátadó és jutalmazó ünnepségét tartotta a Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Igazgatósága.
Teljesen megtelt a díszterem, ahol a régió teljes focitársadalma - természetesen a dobogón végzett csapatokat ideértve - képviseltette magát.

Egyesületünk két fronton is érdekelt volt a díjátadón, két számunkra kedves ezüstérmet vehettünk át. A Vármegyei elitbe feljutott és ott újoncként kiválóan szereplő Ózd-Sajóvölgye, valamint az országos regionális bajnokságban alapszakasz győztes, majd a felsőházi rájátszásban második helyezést elért Sajóvölgye U19-es csapata érmeit és kupáit vette át Bene Attila csapatunk játékos edzője, illetve Koleszár György szakmai igazgató.

A két kiemelkedő eredményt elért csapatunknak hamarosan egy éremátadót szervezünk ahol minden játékos és edző megkapja a jól megérdemelt ezüstérmeket!